ČKA na Facebooku
ČKA na Facebooku
Zpravodaje ČKA
objednat
RSS exporty
RSS články

Kuželkářské turnaje

  • Žádosti o doplnění pozvánky nebo výsledků Vámi pořádaného turnaje zasílejte emailem na .
  • Posílejte vždy kompletní informace v těle emailu (datum, místo konání, systém hraní a případný název turnaje)! A to jak u pozvánek, tak u výsledků. Bez poskytnutí těchto údajů nemusí být informace zveřejněny.
  • Doplnění pozvánky nebo výsledků bude provedeno pouze u klubů, které mají aktualizovanou evidenci o klubu a kuželně, na které je turnaj pořádán.
  • – kvalifikační turnaj mistrovství České republiky dvojic

Pozvánky na turnaje

TermínKuželnaDisciplínaPozvánka
20. 5. – 10. 7.TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou2×100 HSPDF
30. 5. – 31. 8.SC Olympia Radotínnad 55 let 1×100 HSPDF
1. 6. – 31. 8.SC Olympia Radotín1×100 HSPDF
4. 7. – 26. 8.KK Svitavy7 turnajů 2×100HS a 1×100Hs + finálePDF
16. 7. – 31. 7.SKK Jeseník4×120 HSPDF
18. 7. – 6. 8.SK Podlužan Prušánky2×120 HSPDF
1. 8. – 21. 8.TKK Trenčín (SVK)1×100 HS, 1×200 HSDOC
8. 8. – 21. 8.TJ Kuželky Česká Lípa2×120 HS, 1×120 HSPDF
13. 8. – 28. 8.KK Kroměříž2×120 HSDOC
15. 8. – 28. 8.TJ Jiskra Nový Bor1×100 HSPDF
20. 8. – 28. 8.TJ Sokol Přemyslovice2×120 HSPDF
22. 8. – 4. 9.KK Šumperk2×120 HSPDF
více termínůTurné Vysočina – 5 kuželendva turnaje 2×100 HS,
tři turnaje 2×120 HS
DOC
více termínůKK Slovan Rosicečtyři turnaje 4×120 HSPDF

Výsledky odehraných turnajů

TermínPořadatelTurnajVýsledky
3. 6. – 11. 6.TJ Spartak Trhové SvinyTrhovosvinenský turnajPDF
30. 5. – 5. 6.KK Slavoj ŽirovniceO perleťovou plaketuPDF
22. 5. – 29. 5.TJ Fezko StrakoniceJarní turnaj čtyřčlenných družstevXLS
8. 5. – 22. 5.TJ Start Rychnov nad KněžnouMemoriál Pavla SchüleraPDF
2. 5. – 20. 5.KK SvitavySvitavské dvoustovkaPDF
7. 5. – 15. 5.TJ Sokol VracovZlatá kuželkaODT
30. 4. – 3. 6.HKK OlomoucMájový turnaj dvojic – tandemůPDF
30. 4. – 22. 5.TJ KK LounyTurnaj osvobozeníXLSX
29. 4. – 7. 5.TJ Nové Město na MoravěMemoriál Jindřicha ŠenkyříkaXLS
19. 4. – 30. 4.TJ Sokol ChýnovTurnaj veteránůXLSX
14. 4. – 17. 4.Kuželky AšVelikonoční turnajPDF
11. 4. – 17. 4.TJ Slovan Kamenice nad LipouMemoriál Václava PetráskaPDF
12. 3. – 27. 3.TJ Sokol LuhačoviceOtevřené mistrovství Moravy jednotlivcůDOCX
13. 12. – 7. 1.SK Žižkov PrahaTříkrálový turnaj dvojicPDF
11. 12. – 8. 1.SKP Kuželky Hradec KrálovéMemoriál Václava Veldy – Hradecká „dvoustovka“PDF
17. 12. – 29. 12.KK Lokomotiva TáborŽižkova dvoustovkaPDF
1. 8. – 12. 9.TJ Sokol DuchcovDuchcovská sypačkaPDF
16. 8. – 5. 9.SK Žižkov PrahaŽižkovská dvoustovkaPDF
1. 8. – 31. 8.TJ Valašské MeziříčíMemoriál Pavla MilaXLSX
21. 6. – 31. 8.SC Olympia RadotínPumelicePDF
21. 6. – 31. 8.SC Olympia RadotínOld boysPDF
9. 8. – 29. 8.TJ Lokomotíva Vrútky (SVK)Vrútocká 120XLS
20. 8. – 28. 8.TJ Sokol Újezd sv. KřížeMemoriál Jana Hutkaye st.PDF
20. 8. – 28. 8.TJ Sokol MachováMemoriál bratrů ZatloukalovýchPDF
14. 8. – 22. 8.TJ Jiskra Nový BorGrand prix JiskraPDF
8. 8. – 22. 8.TJ Sokol BohumínBohumínský pohár – memoriál Ericha KicyXLSX
16. 8. – 21. 8.KK Slovan RosiceMemoriál Vlastimila MecerodaXLSX
5. 8. – 15. 8.TJ KK LounyPohár osvobozeníXLSX
31. 7. – 15. 8.TJ Kuželky Česká LípaČeskolipská 120PDF
26. 7. – 15. 8.KK KroměřížHanácké AthényPDF
26. 7. – 8. 8.SKK JeseníkMemoriál S. HrbáněXLSX
19. 7. – 7. 8.SK Podlužan PrušánkyMemoriál Stanislava ZálešákaXLSX
21. 5. – 11. 7.TJ Spartak Rokytnice nad JizerouRokytnický turnaj dvojicPDF
13. 6. – 24. 6.SK Podlužan PrušánkyTurnaj k otevření kuželnyXLSX
5. 6. – 12. 6.Kuželky AšTurnaj posledního hodu dvojic na 120 hsPDF
více termínůKK Slovan RosiceRosický letní pohárXLSX